1-2.8" CMOS5-125 мм (25х) 51°&ndash3°8МП 25 к-сH.264H, H.264B, Smart H.265+, H.265, MJPEG (SubStream), Smart H.264Mпрохід, вторгнення, виявлення перетину огорожі, виявлення бродячих людей, кишений об'єкт, швидкий рух, швидкий виявлення паркінгу, скупчення людей, класифікація тривог транспортний засіб-людина, відстеження зв'язків, розпізнавання облич, автоматичне відстеження, SMD, Quick PickMicroSD 512 Гб12 VDC, PoE+ (802.3at) IP662.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | PoE+ (802.3at) |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| SMD | Підтримують |
| Апертура | F1.6–F3.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих |
| Вага | 2.6 кг |
| Відеокомпресія | H.264H;H.264B;Smart H.265+;H.265;MJPEG(Sub Stream);Smart H.264+;H.264M |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 100+50 м |
| Ідентифікація об'єкта | 331м |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 512 Гб; FTP/SFTP; NAS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс при F1,6; Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6; 0 люкс за F1,6 (підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 1308м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 3310м |
| Оптичне збільшення | 25× |
| Основні функції обробки | Можна налаштувати до 24 зон маскування, до 8 зон в одному кадрі; є кілька кольорів |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC/3 A |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Програмне забезпечення | DMSS; DSS Pro |
| Робоча температура | –40 °C - +65 ° |
| Розміри | 270 × Φ160 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 662м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 240°/с; Нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1–200°/с; Нахил: 0,1°/с-120°/с |
| Сумісність | CGI;SDK;ONVIF (Profile S&G&T);P2P |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 53.1°–3.4°; В: 30.4°–1.9°; Д: 59.3°–3.9° |
| Фокусна відстань | 5-125 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K/4M/3M/1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/CIF/VGA 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080P/1.3M/720P 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 282 ₴


