1-2.8" CMOS2+2.8-12 мм (8х) 128° + 56°&ndash120°2 МП 25 к-сH.265-H.264-MJPEGпосереднення аудіовинятків, вторгнень, перетин лінії виявлення руху, несанкціонованого доступу до відео, винятокMicroSD 256 Гб12 VDC, PoE+900 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримується |
| Ethernet | RJ -45 (10/100Base -T) |
| HLC | Підтримується |
| POE | PoE+ (802.3at)(Class 4) |
| ROI | Основний потік підтримує вісім фіксованих зон |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID і PW); Хост перевірка (MAC-адреса); фільтрація IP-адрес |
| Вага | 900 г |
| Вологість | До 90% |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Локальна пам'ять | Micro SD до 256 Гб |
| Матеріал | PC + ABS та алюмінієвий сплав |
| Потужність споживання | 19 Вт |
| Живлення | DC 12В |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівні доступу: адміністратор, оператор і користувач |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розміри | Ф 183 x 133,2 мм |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Мережеві протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Сумісність | Open-ended API, підтримує ONVIF, ISAPI, CGI, HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| Ступінь захисту | TVS 2000В захист від блискавки, захист від перенапруг і захист від перехідної напруги |
| Тип підсвічування | ИК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 330 ₴


