1-2.8" CMOS4.8-120 мм (16х) 57°&ndash2.5°2 МП 25 к-сH.265+-H.265-H.264+-H.264починання перетину лінії, захоплення обличчя, вторгнення, виявлення входу в регіон, вихід із регіону, залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, вимкнення звуку виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток, вхід і вихід тривогиMicroSD 256 Гб24 VAC, PoE (802.3af) IP66, IK103 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримка |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3at |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 3 кг |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/1 вих |
| Кількість одночасних під'єднань | 20 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Повільна витримка затвора | Підтримують |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Цвет: 0,005 люкс (F1.6, AGC вкл.); Ч/Б: 0,001 лк (F1.6, AGC вкл.) |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Оптичне збільшення | 25x |
| Основні функції обробки | 24 програмовані полігональні маски конфіденційності, настроюваний колір маски або мозаїка |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 24 В AC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Розміри | Ø 220 × 280 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 320 м |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 c |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 250°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Кути огляду | Г: 57,6° - 2,5°, В: 34,4° - 1,4°, Д: 64,5° - 2.9° |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 630 ₴


