1-2.8" CMOS2.8-12 мм (16х) 90.3°&ndash29.4МП 25 к-сH.264H H.264B Smart H.265+ H.264 H.265MJPEG (Sub Stream) Smart H.264+прохід вторгнення виявлення перетину огорожі, що зникають, виявлені слоне людей, занедбаний об'єкт, швидкий рух виявлення паркування збір людей класифікація транспортний засіб-людина розпізнавання облич, відстеження облич, знімки та поліпшення обличчя SMDMicroSD 512 Гб12 VDCIP66, IK10500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Defog | Електронний |
| HLC | Підтримують |
| ROI | Підтримують |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| Апертура | F1.6–F3.0 |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG(Sub Stream); Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Ідентифікація об'єкта | 24м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD до 512 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк при F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк за F1,6 |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 94м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 240м |
| Оптичне збільшення | 4× |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Поворот/похилий/повернення | Панорамування: 0–355°; Нахил: 0–90° |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR; 3D NR |
| Підтримка роздільних здатностей | 2560 × 1440; 2304 × 1296; 1920 × 1080; 1280 × 960; 1280 × 720; 704 × 576; 352 × 288; 640 × 480 |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 89 × Φ122 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 48м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); Wi-Fi 802.11n; IEEE802.11b; 802.11g |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30 000 с |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | Панорамування: 100°/с; Нахил: 60°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1–100°/с; Нахил: 0,1°/с–60°/с |
| Сумісність | ONVIF(Profile S&G&T); P2P; CGI; SDK |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/зламування; вимкнення мережі; виявлення конфліктів IP; стан карти пам'яті; простору пам'яті; виняток недостатнього живлення |
| Кути огляду | Г: 90.3°–29.4°; В: 48.5°–16.6°; Д: 105.7°–33.6° |
| Фокусна відстань | 2.8–12мм |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/1080p/1.3M/720p - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 720p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 750 ₴


