● 1-2.9" CMOS● 2.8мм 91°● 4МП 20 к-с● H.265, H.264● перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону підтримка тривоги, викликаної зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення руху, виняток● MicroSD 512 Гб● 12 VDC● IP66● 565 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 565 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Цвет: 0,01 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), 0 люкс с ИК |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 1 А |
| Робоча температура | -30 ℃ - +50 ℃ |
| Розміри | 164×186×132 мм |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M; Wi-Fi IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 25°/с; Нахил: 20°/с |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 91°, В: 49°, Д: 108° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 20 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 768 × 432, 512 × 288 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 547 ₴


