8+4 (8 BNC-портів-12 віртуальних IP канали)H.265 Pro+-H.265 Pro-H.265-H.264+-H.264HDCVI-AHD-TVI-CVBSTVI: 3K 20 к-с 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-сДекодування: 4MP liteк 15-с 1080p li20-WD1-4IF-VCIF-CIF 25-Калика: виявлені рухи для 2.0 аналогових каналів, перетину лінії та вторгнення (4 канали) 2 HDD до 10 ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| CVBS камери | PAL/NTSC |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| HDCVI камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| IP камери | 2 канали (до 10), розширений режим: 4 канали (до 12), до 4 Мбіт/с |
| RS485 | 1 |
| TVI камери | 3К, 4 Мп, 1080p, 720p |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аналогові входи | 8 каналів BNC (1.0 VP-p, 75 Ом), підтримка з'єднання через коаксірон |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 1.78 Кг |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудіовходу) |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Класифікація об'єктів | 4 канали (людина/транспортний засіб) |
| Макс. кількість користувачів | 64 |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Живлення | 12 В DC, 2.5 A |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 1920x1080; VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF - 12 к/с, CIF - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴


