32 (32 BNC-портів-32 віртуальних IP-канана) AI Coding H.265+ H.265 H.264+H.264HDCVI-AHD-TVI-CVBSCVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к-с 720p 25-50 к-сДекодування (усі канали): 5M-N 10к-с 4M, 10-с 1080N-p 720-9H-D1-CIF 25-В потік: 128 Мбіт-сАлітика: захист периметра 4 канали (аналог), розпізнавання обличчя 2 канали (аналог), SMD plus 16 каналів (аналог), IoT & POS2 HDD до 16 ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 3MP, 1080P 25 к/с, 720P 25 к/с |
| Ethernet | 1 (10/100/1000 Мбіт/с) |
| HDCVI камери | 5MP, 4 MP, 1080P 25 к/с; 720P 50 к/с |
| IP камери | 32 |
| RS485 | 1 |
| SMD | 16 каналів |
| TVI камери | 5MP, 4MP, 3MP, 1080P 25 к/с; 720P 25 к/с |
| USB | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Аналогові входи | 32 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 2 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 6 Мбіт/с |
| Відеокомпресія | AI Coding; H.265+; H.265; H.264+;H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16Тб |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | Удосконалена модель: 2 канали, 10 IVS на кожен канал, Загальна модель: 4 канали, 10 IVS для кожного каналу |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 TV |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Живлення | 12 В DC, 5 A |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 1U, 375 × 289.4 × 53 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 2 |
| Сумісність | ONVIF 21.06, CGI |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N 10 к/с, 4M-N/1080P 15 к/с, 1080N; 720P; 960H; D1; CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 973 ₴


