4 канали Smart H.265+ H.265 Smart H.264+ H.264 MJPEGдекодування: макс 6 каналів х 1080рВхідний потік 80 Мбіт-сАлітика завдяки NVR: виявлення облич (1кан) розпізнавання облич (1кан) Сільсьих периметрів (1кан) SMD Plus (4кан) Аналітика: виявлення облич (4кан) розпізнавання облич (4кан) охороною периметра (4кан) SMD Plus (4кан) 1 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 ; 4 × PoE (10/100 Мбіт/с) |
| IP камери | 4 |
| PoE порти | 25.5 Вт на порт, бюджет 38 Вт |
| USB | 2х USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Мультиекранний режим | 1, 4 |
| Живлення | 53 В DC, 1.33 A |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Підтримка роздільних здатностей | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 205× 206 × 46 мм |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (4 з камерою) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальний 12MP 25 к/с; 1-канальний 8MP 25 к/с; 2-канальний 5MP 25 к/с; 3-канальний 4MP 25 к/с; 6-канальний 1080p 25 к/с; AI увімкнений: 1-канальний 8MP 25 к/с; 1-канальний 5MP 25 к/с; 2-канальний 4MP 25 к/с; 4 канали 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 353 ₴


