32 каналиH.265-H.265+-H.264-H.264+Декодування: макс 40 каналів х 1080р Вхідний потік 320 Мбіт-сАналітика: настроювані спеціальні інтелектуальні функції камери, як-от виявлення VCA (рух, перетин лінії, вторгнення тощо), теплова мапа, ANPR і підрахунок людей накладення інформації POS під час перегляду в реальному часі та відтворення, а також записування та сигналізація, запущені POS4 HDD до 16 ТБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| IP камери | 32 канали |
| PoE порти | 24 RJ-45 порти 10/100 МБ/с, 210 Вт, IEEE 802.3 af/at |
| RS485 | 2 |
| USB | 1х - USB 3.0, 2x - USB 2.0 |
| Вага | 5 кг |
| Відеодетекція | Виявлення VCA підтримується |
| Відеокомпресія | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 16Тб |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Інтерфейси відеовиходу | 2 HDMI, 1 VGA |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | AC100-240B |
| Підтримка роздільних здатностей | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 445 х 400 х 75 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 8K(7680 × 4320); VGA: 1920x1080 |
| Релейні виходи | 9 |
| Тривожні входи | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 709 ₴


