● 16+8 (16 BNC-портів-24 віртуальних IP-каналів)● H.265+-H.265-H.264+-H.264● HDTVI-AHD-CVI-CVB-IP● TVI: 3K, 5MP 20 к-с 4 MP,1080p, 720p 25 к-с● Декодування: 4 MP lite,1080p 15к-с 720p-WD1-4CIF-VGA-CIF 25 к-с● Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, захист периметра (8 каналів), розпізнавання облич● 1 HDD до 12ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100/100 Мбіт/с |
| IP камери | до 24 каналів |
| RS485 | 1 |
| USB | 1х USB 2.0; 2х USB 3.0 |
| Аналогові входи | 16 каналів BNC |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих (1 канал RCA двосторонній) |
| Вага | 2 кг |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 12Тб |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 8 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Живлення | 12В DC, 2 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 3K lite/5 MP lite/4 MP lite/1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K, 2K; VGA: 1920x1080; CVBS: 704x576 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite, 1080p 15 к/с, 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF 12 к/с; CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 739 ₴


