● 16+16 (16 BNC-портів-32 віртуальних IP-каналів)● H.265 Pro+-H.265 Pro-H.265-H.264+-H.264● HDCVI-AHD-TVI-CVBS● TVI: 8MP 15к-с 3К, 5МП 20 к-с 4МП, 720p 25 к-с● Декодування: 8 MP 8к-с 3К 12к-с 1080p-720p-WD1-4CIF-VGA-CIF 25 к-с● Вхідний потік: 128 Мбіт-с● Аналітика: виявлення руху 2.0, захист периметра, розпізнавання й виявлення облич● 2 HDD до 12ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1, RJ45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 каналів (до 32 каналів), кожен до 4 Мбіт/с |
| RS485 | 1 |
| USB | 1 × USB 2.0; 2 × USB 3.0 |
| Аналогові входи | 16 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 2.1 кг |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 12 Тб |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Захист периметра (канали) | 8 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Класифікація об'єктів | Виявлення руху на основі глибокого навчання 2.0 входить за замовчуванням для всіх аналогових каналів. Може класифікувати людину та транспортний засіб і неабияк зменшити кількість помилкових спрацьовувань, викликаних об'єктами як листя й вогні |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 5 A |
| Підтримка роздільних здатностей | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (3840 x 2160), 2K (2560 x 1440), 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720; VGA: 19 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MP 8 к/с ;3K 12 к/с ;5 MP 12 к/с ;4 MP 15 к/с;8 MP Lite 15 к/с;3 MP 18 к/с; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF/CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 145 ₴


