● Роздільна здатність 5+5 МП, 1-3" CMOS — матриця● Фокус 2.8 + 6 мм (кут огляду 95 + 49°) ● Максимальна роздільна здатність відео 2880 × 1620 15 к/с м ● H.265 ● ІЧ+видиме світло (до 50 м) ● Аналітика й аларми: ІІІдекція людина-автомобіль двоканальне інтелектуальне виявлення автоматичне відстеження ● Двухсторонний звук ● Звукова та світлова сигналізація● DC12V ● IP66
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага | 585 г |
| Відеокомпресія | H.265 |
| Дальність підсвічування | 40+50 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Макс. роздільна здатність | 2880 х 1620 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256 Гб |
| Потужність споживання | 2-11 Вт |
| Живлення | DC12В |
| Поворот/похилий/повернення | Поворот: 0°-352°; наклон: 0°-90° |
| Підтримка роздільних здатностей | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | -20°C - + 50°C |
| Розміри | 159.4 × 119.1 × 210 мм |
| Роздільна здатність відео | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Регулювання за осями | Поворот: 0°-352°; наклон: 0°-90° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); Wi-Fi b/g/n/ax |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | Виявлення руху |
| Кути огляду | 2.8 мм Г: 95°; В: 53°; Д: 110°; 6 мм Г: 49°; В: 26°; Д: 57° |
| Фокусна відстань | 2.8+6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 – 15 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 360 – 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 074 ₴



