● Роздільна здатність 5+5 МП 1-3" CMOS● Кут огляду 86°● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) — 15 к/с● Кодеки H.265● ІЧ+видиме світло (до 10 м)● Аналітика й аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, попередньо встановлений патруль, автоматичне стеження, звукова сигналізація про ненормальний звук● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 5 VDC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 233 г |
| Відеокомпресія | H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 5+5МП |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 2-5.4 Вт |
| Живлення | DC 5В |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | 10 °C — +45 °C |
| Розміри | ↑81 × 128 мм |
| Роздільна здатність відео | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Регулювання за осями | Нахил: від -5° до 90°; Панорамування: від 0° до 349 |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 86°; В: 46°; Д: 104° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 - 15 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 × 360 - 15 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 225 ₴



