Роздільна здатність 2 МП, 1-1.8" CMOS — матрицяМаксімальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) — 50 к/сКодеки H.265, H.264, H.264+функції зображення: поворот зображення, BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EISАлітика та аларми: виявлення: перетину лінії, вторгнень, входу до регіону, виходу з регіону, залишеного без нагляду багажу, видалення об'єкта, розпізнавання облич: розпізнає обличчя та завантажує зображення, виявлення зміни сцени, виявлення винятків звуку, виявлення розфокусування, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку (вимкнення мережі, IP-адрес), конфлікт адрес, незаконний вхід у систему, жорсткий диск заповнений, помилка жорсткого дискаMicro SD (максимум 256ГБ)12 VDC-PoEЦвет корпусу - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 фіксовані регіони та динамічне відстеження облич для кожного потоку |
| WDR | 140 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Відеокомпресія | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх / 2 вих |
| Кількість потоків | 10 |
| Кріплення об'єктива | CS |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), Локальний ПК, Micro SD до 256 Гб, ANR |
| Мін. чутливість | Колір: 0.002 лк/F1.2 (AGC вмик); Ч/б: 0.0002 лк/F1.2 (AGC вмик) |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Виявлення аудіовинятків | Підтримують |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC; 24В AC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підрахунок об'єктів | Підтримують |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | 143хФ70 мм |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M/1000М; 1 RS-485 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK, Ehome |
| Ступінь захисту | 730 г |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятку (вимикання мережі, IP-адреса), конфлікт адрес, незаконний вхід у систему, жорсткий диск переповнений, помилка жорсткого диска), виявлення зміни сцени, виявлення винятків |
| Керування фокусом | DC drive, P-iris, ABF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р — 50 к/с, 720р — 50 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1080р — 25 к/с, 720р — 25 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴


