● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Кут огляду 86°● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2304 x 1296)● Кодеки H.265 - H.264● Ч-б, кольорове нічне бачення (до 30 м)● Аналітика й аларми: виявлення руху з розпізнаванням людина-авто● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12VDC● IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Аудіоінтерфейси | двостороння розмова |
| Вага | 482 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264 |
| Матриця | 1/2.8” Progressive Scan SMOS |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F1.6, AGC ВМИК), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | -30 °C - +50 °C |
| Розміри | 183 × 93 × 75 мм |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10M / 100M); LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ч/б 30, кольорове нічне бачення 20 м |
| Тригери тривоги | розпізнавання об'єкта людина/транспортний засіб |
| Кути огляду | Д: 102°; Г: 86°; В: 46° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 × 1296 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 311 ₴


