● Роздільна здатність 2 МП, 1-2.8" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 101°)● Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, DWDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: вимкнення мережі конфлікт IP незаконний доступ виявлення руху відеопідробка аудіовиявлення SMD (людина) виняток безпеки● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримка |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримка |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 440 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Мережеве сховище FTP |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс за F2.0 (колір, 30 IRE); 0,001 люкс при F2.0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 1.3-4.2 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Виявлення об'єкта | 45 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 173.3 × Φ70 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 9 м |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°; нахил: 0° -90°; обертання: 0° -360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576, 704 × 480 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182 ₴


