5 Мп багатофункціональна поворотна камера Apple Home; Матриця: 1/2.7" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265/H.264; об'єктив f=4мм (кут огляду 87°); Функції: автостеження за об'єктом, день/ніч (ICR), виявлення форми людини за допомогою штучного інтелекту, виявлення домашніх тварин, розпізнавання махаючих рук, виявлення голосової активності, виявлення гавкання і нявкання, 3D-DNR, True WDR; Wi-Fi: 2.4GHz; ІЧ-підсвічування до 10 метрів; слот для microSD до 512ГБ; DC 5В/8Вт, 95.8 х 95.8 х 90.6 мм, 252 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість записування | 25fps |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо | вбудований мікрофон. вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 10 |
| Компресія відео | H.264. H.265 |
| Кут огляду по вертикалі | 48° |
| Кут огляду по горизонталі | 87° |
| Кут огляду по діагоналі | 103° |
| Кут повороту/нахилу | 0°~75° по вертикалі. 0°~350° по горизонталі |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5В |
| Живлення | DC 5V |
| Під'єднання | Wi-Fi |
| Потужність споживання, Вт | 8 |
| Розміри, мм | 95.8 х 95.8 х 90.6 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Струм споживання, мА | 2000 |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Тип корпусу | кубічний |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Фокусна відстань, мм | 4 |
| Функціональні особливості | перетин лінії. вторгнення в область. поворотна. детекція облич. визначення цільових типів (людина / транспорт). захист периметру. автотрекінг |
| Колір | Сірий |
| Чутливість, Люкс | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴


