2 Мп настільна хмарна Wi-Fi відеокамера із вбудованим акумулятором; Матриця: 1/2.8" progressive scan CMOS; Стиснення: H.265 / H.264 ; Об'єктив: f=4 мм (кут огляду 46°); Чутливість: 0.01 Люкс; Функції: 3D-DNR, BLC, день/ніч ( ICR), інтелектуальний детектор руху, детекція облич, Wi-Fi: 2.4GHz, вбудований мікрофон і динамік, ІЧ-підсвічування до 5 метрів, Мікро SD до 512Гб, DC 5В, вбудований акумулятор 2000мА*год. 50.5 х 39.1 х 39.1 мм, 365 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість записування | 25fps |
| Інтерфейсні порти | USB Type C |
| Аудіо | вбудований мікрофон. вбудований динамік |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 5 |
| Компресія відео | H.264. H.265 |
| Кут огляду по горизонталі | 46° |
| Кут огляду по діагоналі | 85° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 5V |
| Живлення | DC 5V |
| Під'єднання | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Розміри, мм | 50.5 х 39.1 х 39.1 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Тип корпусу | кубічний |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Фокусна відстань, мм | 4 |
| Функціональні особливості | перетин лінії. детекція облич |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴


