● 16 каналів● H.265-H.265+-H.264+-H.264● Декодування: макс 12 каналів х 1080р● Вхідний потік 160 Мбіт-с● Аналітика завдяки NVR: розпізнавання облич, захист периметра (2 канали 4 МП), виявлення руху 2.0 (усі канали)● Аналітика завдяки камери: розпізнавання облич, захист периметра (всі канали), структурізація відео, кидання предметів із будівлі, детектор руху 2.0 (усі канали), VCA● 2 HDD до 16Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1x RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 16 |
| PoE порти | 16х IEEE 802.3af/at (бюджет 200 Вт) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1вих (RCA) |
| Вага | 3 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 2 (все з камерою) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | 100 - 240В AC |
| Підтримка роздільних здатностей | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Релейні виходи | 1 |
| Сумісність | ONVIF (profile S/G); SDK; ISAPI |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2-кан 12 MP (25к/с)/3-кан 8 MP (25к/с)/6-кан 4 MP (25к/с)/12-кан 1080p (25к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 178 ₴


