Інтелектуальна централь Ajax Hub (2G) Jeweller це ключовий елемент і мозок системи безпеки Ajax. Пристрій контролює роботу всіх датчиків Ajax і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику та на пульт охорони. Використовує GSM або Ethernet для відправлення тривог на пульт охорони і власнику системи. Повідомляє про зникнення електроенергії та працює до 15 годин від резервного акумулятора. Перевіряє працездатність датчиків щонайменше кожні 12 секунд. Колір: чорний.
Хаб виконаний в стильному корпусі з високоякісного пластику. Відмінними рисами пристрою є компактність, зовнішня привабливість і строгий формфактор. Зовнішній вигляд універсальний і підійде для будь-яких інтер'єрів.
Ajax Hub збирає інформацію про роботу датчиків у зашифрованому вигляді, аналізує дані та у разі тривоги за мілісекунди сповіщає про небезпеку власнику системи і безпосередньо на пульт охорони.
Використовує радіотехнологію Jeweller для спостерігання за роботою датчиків і швидкого реагування на небезпеку. Переводить усю систему на чисті частоти під час глушіння. Захищений від вірусів на програмному рівні.
Керувати Hub можна через застосунок для смартфонів на iOS та Android. Мобільні застосунки дозволяють оперативно реагувати на повідомлення системи безпеки.
В Hub можна налаштувати, про які події та яким чином надходитимуть повідомлення користувачеві. Вибирайте, що вам зручніше: push-нотифікації, SMS-повідомлення, телефонні дзвінки. Якщо система Ajax передана на обслуговування охоронній компанії, то сигнал тривоги надсилатиметься безпосередньо їй, оминаючи сервер.
До хаба під’єднуються до 100 пристроїв Ajax. Для зв’язку між пристроями використовується захищений протокол Jeweller з радіусом дії до 2 км за відсутності перешкод.
Характеристики Ajax Hub (2G) Jeweller
операційна система власної розробки OS Malevich;
радіопротокол Jeweller;
дальність зв'язку з датчиками до 2000 м на відкритому просторі;
двосторонній зв'язок між пристроями;
робочі частоти: 868,0-868,6 МГц;
канали зв'язку: Ethernet, GSM (850/900/1800/1900 Мгц);
типи тривожних повідомлень: смс, дзвінок, push;
підтримує 1 SIM-карту (micro SIM 2G);
зв'язок з пультом охорони за протоколами Contact ID, SIA;
максимальна кількість підключених до хабу бездротових пристроїв: 100;
максимальна кількість користувачів: 50;
максимальна кількість кімнат: 50;
максимальна кількість груп: 9;
інтегроване відеоспостереження: підключення до 10 камер і відеореєстраторів;
підтримка мобільних додатків: iOS 9.1 і вище, Android 4.1 і вище;
антисаботаж: захист від підробки, сповіщення про глушіння, тампер на відкриття і відрив;
саморегульована потужність радіосигналу - до 25 мВт;
блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES;
період опитування датчика: 12-300 секунд;
віддалена настройка і тестування;
сертифікат ДСТУ EN 50131;
живлення здійснюється від мережі 110 - 240 В;
резервний акумулятор: Li-Ion 2 Ач, до 15 годин автономної роботи;
діапазон робочих температур від -10°С до 40°С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Час роботи без електроживлення | 15 годин |
| Канал зв'язку | 2xSIM |
| Канали зв'язку | Ethernet, 2 2G SIM-картки |
| Кількість користувачів | 50 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 2000 м |
| Призначення | Склад, виробництво |
| Живлення | 110 - 240 В AC |
| Робоча вологість | до 85% |
| Робоча температура | -10 °C +40 °C |
| Розміри | 163x163x36 мм |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴





