● 8 каналів● H.265+-H.265-H.264+-H.264● Декодування: макс 20 каналів х 1080р● Вхідний потік 80 Мбіт-с● Аналітика завдяки NVR: розпізнавання облич, захист периметра, виявлення руху 2.0● Аналітика за рахунок камери: AcuSearch, розпізнавання облич, захист периметра, структурування відео, виявлення руху 2.0, ANPR, підрахунок людей, VCA● 2 HDD до 16Тб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 2 RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| IP камери | 8 каналів |
| USB | 1 × USB 2.0; 1 × USB 3.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вх/Вых: 1/1, RCA |
| Вага | 2.5 кг |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Двостороння розмова | Використовується аудіовхід/вихід, RCA |
| Захист периметра (канали) | 4 канали 2 МП (до 12 правил) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Потужність споживання | 30 Вт без HDD |
| Живлення | 220 В АС |
| Підтримка роздільних здатностей | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Програмне забезпечення | ONVIF(Version 2.5), RTSP |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 384 × 317 × 52 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080; CVBS: 704x576 |
| Розпізнавання облич (канали) | 8-кан порівняння |
| Режим розпізнавання облич | 16 бібліотек по 50 000 осіб |
| Релейні виходи | 1 |
| Сумісність | ONVIF (profile S/G); SDK; ISAPI |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | з ШІ 20 кан 1080р 25 к/с; без ШІ 32 кан 1080р 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 018 ₴


