● Роздільна здатність 8 МП, 1-1.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 108°)● Максимальна роздільна здатність відео 8 МП (3840 × 2160) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 40 м)● Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Defog● Аналітика й аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виняток● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67,NEMA 4X● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Вага | 530 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS); ANR; micro SD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,0005 люкс (F1.0, AGC ON), 0 люкс зі світлом |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта | 89 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | Ø 74.4 × 176.3 мм |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту | 17 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° – 360°, кут нахилу: 0° – 90°, поворот: 0° – 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67, NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за зазначеними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виняток |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 56°, Д: 134° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 006 ₴


