● Роздільна здатність 2х2 МП, 1-2.9" CMOS-матриця● Фокус 3.6 мм (кут огляду 81°)● Максимальна роздільна здатність відео 2+2 МП (1920 × 1080) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B Smart H.265+ Smart H.264+● Видиме світло (30 м)● Функції зображення: WDR, 3D DNR, BLC, HLCSMD Plus● Аналітика й аларми: вторгнення, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортного засобу та людини), SMD Plus● 12 VDC-PoE● IP66● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований динамік і мікрофон |
| Вага | 620 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 5 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0.0006 лк |
| Потужність споживання | 2 - 10.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 22 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 55 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Поворот/похилий/повернення | Канал 1 (об'єктив PT): Панорамування: від 0° до 350°; Нахил: від 0° до 90°; Канал 2 (фіксований об'єктив): Панорамування: від 0° до 326°; Нахил: від -10° до 15° |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +50 °C |
| Розміри | 110.1 × 159.4 × 210 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 11 м |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100 000 с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с-55,4°/с; Нахил: 0,1°/с-29,3°/с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; несанкціонований доступ; виявлення руху; підробка відео; прохід; виявлення звуку; виявлення недостатньої напруги; SMD; виняток безпеки |
| Кути огляду | Г: 81°; В: 44°; Д: 95° |
| Фокусна відстань | 3.6 + 3.6 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 020 ₴


