● Роздільна здатність 12 МП, 1-2.5" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 112°)● Максимальна роздільна здатність відео 12 МП (4480 × 2512) — 15 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264H H.264B MJPEG, Smart H.265+ Smart H.264+● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Функції зображення: поворот зображення, DWDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак● Аналітика й аларми: вторгнення, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортного засобу та людини), SMD Plus● Micro SD (максимум 256 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 620 г |
| Відеокомпресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 9 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карт 256 Гб; NAS |
| Мін. чутливість | 0,008 люкс F1.6 (Кольор, 30 IRE); 0,0008 люкс F1.6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люксів (освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | 2-10 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 39 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 98 м |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 238.5 × 90.7 × 90.7 мм |
| Роздільна здатність відео | 12M (4480 × 2512); 8M (3840 × 2160); 6M (3072 × 2048); 5M (3072 × 1728/2880 × 1620); 4M (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536/2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 19 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°-90°; Обертання: 0°–360° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Швидкість затвора | 1/3–1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; вимкнення мережі; конфлікт IP-адрес; незаконний доступ; виявлення руху; відеопідробка; перехоплення; вторгнення; аудіовиявлення; виявлення напруги; SMD; виняток безпеки |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 58°; Д: 136° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 4480 × 2512 15 к/с; 3072 × 1728 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 955 ₴


