● Роздільна здатність 5 МП, 1-2.8" STARVISTM CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 81°) ● Максимальна роздільна здатність відео 2880 × 1620 25 к/с м ● H.Smart H.265+H.265Smart H.264+ H.264BH.264MH.264HMJPEG(Sub Stream 1) ● ІЧ+видиме світло (до 30 м) ● Аналітика й аларми: прохід і вторгнення, виявлення людини, автоматичне відстеження, виявлення транспортних засобів, SMD 3.0● Двухсторонний звук ● Звукова та світлова сигналізація● DC12V-1A ● IP66
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Вага | 500 г |
| Відеокомпресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+; H.264B;H.264M;H.264H;MJPEG(Sub Stream 1) |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Макс. роздільна здатність | 2880 × 1620 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256 Гб |
| Потужність споживання | 3-9 Вт |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | DC12В 1A |
| Поворот/похилий/повернення | Поворот: 0°-345°; нахил: 0°-80° |
| Підтримка роздільних здатностей | 5M/1080p/720p/640 × 360; D1/VGA/CIF |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Робоча температура | -30°C - + 55°C |
| Розміри | 141 x Ф111 мм |
| Мережеві інтерфейси | 4G:Power class3:23dBm±2dB |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | прохід і вторгнення, виявлення людини, автоматичне відстеження, виявлення транспортних засобів, SMD 3.0 |
| Кути огляду | Г: 81.27°; В: 47.73°; Д: 94.41 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/1080p/720p/640 × 360 – 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | D1/VGA/CIF – 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 472 ₴


