● Роздільна здатність 4 МП, 1-1.8" CMOS-матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 95°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688×1520) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 60 м)● Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Defog● Аналітика й аларми: захоплення обличчя, перетин лінії, вторгнення, вхід у зону, вихід із зони, підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення зміни сцени● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67, NEMA 4X (NEMA 250-2018)● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | IEEE 802.3af |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.0 |
| Вага | 1.2 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 7м |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 512 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,0001 люкс (F1.0, AGC увімкнений), 0 люкс із підсвіткою |
| Потужність споживання | 10 - 12.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 30 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 75м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Розміри | 286.7 × 93.3 × 91.2 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 15м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 360°, нахил: від 0° до 90°, обертання: від 0° до 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100М |
| Швидкість затвора | 1 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67; NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | захоплення обличчя, перетин лінії, вторгнення, вхід у зону, вихід з зони, підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення зміни сцени |
| Кути огляду | Г: 95.2°, В: 48.3°, Д:117.4° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480 — 10 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 836 ₴


