● 4+4 (4 BNC-порта-8 віртуальних IP-каналів)● H.265 Pro+-H.265 Pro-H.265-H.264+-H.264● HDCVI-AHD-TVI-CVBS-IP● Кодування: 8 MP 12-15 к-с 3K 25-20 к-с 5 MP 20 к-с 4MP-1080P 25 к-с● Аналітика: виявлення руху, розпізнавання обличчя, захист периметра (4 канали)● 1 HDD до 12ТБ максимум
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 5 MP, 4 MP, 1080p |
| Ethernet | 1 RJ45 10/100 Мбіт/с |
| HDCVI камери | 8 MP, 5 MP, 4 MP, 1080p |
| IP камери | 4 канали (до 8) |
| RS485 | 1 |
| TVI камери | 8 MP, 5 MP, 4 MP, 1080p |
| USB | 1х USB 2.0; 1х USB 3.0 |
| Аналітика реєстратора | виявлення руху, розпізнавання обличчя, захист периметра (4 канали) |
| Аналогові входи | 4 BNC |
| Вага | 1.16 кг |
| Відеокомпресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 12 Тб |
| Вхідний потік | 96 Мбіт/с (загальний) |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Макс. кількість користувачів | 32 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 2 A |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 319 × 235 × 48 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; 2560 × 1440; 1920 × 1080; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MP 12/15 к/с; 3K 25/20 к/с; 5 MP 20 к/с; 4MP/1080P 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | WD1/4CIF/CIF 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 288 ₴


