● Роздільна здатність 5 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 113°)● Мікрофон вбудований● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 200 г |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 6 м |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 люкс F1.6 (Кольор, 30 IRE); 0,005 люкс F1.6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люксів (освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 23 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 59 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 161.6 × 70 × 69.7 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 12 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°-90°; Обертання: 0°–360° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 113.3°; В: 62.1°; Д: 134.3° |
| Фокусна відстань | 5 MP CMOS |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП 25 к/с; 5MП 12.5 к/с; 4MП 25 к/с; 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴


