● Роздільна здатність 5 МП, 1-2.7" CMOS — матриця● Фокус 4 мм (кут огляду 78°)● Максимальна роздільна здатність відео 2880 × 1620 25 к/с● H.264B H.264 H.264H H.265● ІЧ+видиме світло (до 30 м)● Аналітика й аларми: виявлення людей-транспортних засобів● Двухсторонний звук● Звукова та світлова сигналізація● DC12V● IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон із динаміком, двостороннє аудіо |
| Вага | 400 г |
| Відеокомпресія | H.264B; H.264; H.264H; H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Мін. чутливість | 0,007 люкс F1.6 (Квіть, 30 IRE) 0,0007 люкс F1.6 (Ч/Б, 30 IRE) 0 люкс (Освітлювач увімкнений) |
| Потужність споживання | 2 - 14 Вт |
| Живлення | 12 VDC |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Робоча температура | –30 °C - +55°C |
| Розміри | 125.4 × 110 × 140.3 мм |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 345°; Нахил: від 0° до 90°; Обертання: від 0° до 345° |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T); Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 78°; В: 42°; Д: 92° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 х 1620 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 640 х 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 268 ₴


