● Роздільна здатність 4 МП, 1-1.8" CMOS-матриця● Фокус 2.8-12 мм (кут огляду 114-41°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) — 25 к/с● Кодеки H.265-H.264-H.264+-H.265+● ІЧ+видиме світло (до 60 м)● Функції зображення: коридорний режим, WDR, 3D DNR, BLC, HLC● Аналітика й аларми: захоплення обличчя, перетин лінії, вторгнення, вхід у зону, вихід із зони, підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення зміни сцени, виявлення руху, тривога про несанкціонованого доступу до відео, виняток● 12 VDC-PoE● IP67, IK10, NEMA 4X● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| Defog | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | IEEE 802.3at |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| WDR | 130 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Вага | 1.54 кг |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 6-15 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD до 512 Гб |
| Мін. чутливість | колір: 0,0005 люкс (F1.2, AGC увімкнений), 0 люкс із підсвіткою |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 24-60 м |
| Виявлення облич | Підтримують |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 61-151 м |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 298 × 97.9 × 95.7 мм |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 12-30 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0° - 355°, нахил: 0° - 90°, поворот: 0° - 360° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Ступінь захисту | IP67; IK10; NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривоги | захоплення обличчя, перетин лінії, вторгнення, вхід у зону, вихід із зони, підтримка спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення зміни сцени, виявлення руху, тривога про несанкціонований доступ |
| Кути огляду | Г: 114.6° - 41.8°, В: 59.3° - 23.6°, Д: 141.3° - 48.1° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримують |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 630 ₴


