● Роздільна здатність 4 МП, 1-2.5" CMOS — матриця● Фокус 2.8 мм (кут огляду 180°)● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (3040 × 1368) — 25 к/с● Кодеки H.265 H.264 H.264+ H.265+● ІЧ-світло (до 30 м)● Функції зображення: перетин лінії, вторгнення, вхід у зону, вихід із зони підтримання спрацьовування тривоги за зазначеними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення зміни сцени, вхід і вихід тривоги, миготливий світловий сигнал тривоги, звуковий сигнал тривоги, виняток● Micro SD (максимум 512 ГБ)● 12 VDC-PoE● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| POE | 802.3af |
| ROI | 1 зона для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон |
| Вага | 940 г |
| Відеокомпресія | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Вторжение в область | Підтримують |
| Вхід і вихід із регіону | Підтримують |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 3 м |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 2 × 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 512 ГБ |
| Мін. чутливість | Колір: 0,003 люкс (F1.6, AGC увімкнений), чорно-білий: 0 люкс з ІЧ-підсвіткою |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 15 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 37 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Перетин лінії | Підтримують |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | Ø 140 × 145.6 мм |
| Роздільна здатність відео | 3040 × 1368, 1200 × 536, 960 × 432 |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 7 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° до 30°, нахил: від -75° до 75° |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тригери тривоги | перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний засіб), захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, тривога підробки відео, вимикання |
| Кути огляду | Г: 180°, В: 81° |
| Фокусна відстань | 2x 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 3040 × 1368 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод. потік) | 1200 × 536, 960 × 432 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 030 ₴


