Завдяки 5 Mp сенсору з фокусною відстанню 4 мм камера гарантує чітке зображення на середніх відстанях, що робить її придатною для моніторингу входів, дворів або внутрішніх зон. Бренд Ajax, відомий інноваціями в системах безпеки, оснастив модель гібридним підсвічуванням з білим та ІЧ світлом, а також True WDR для якісного зображення в будь-яких умовах.Особливості:
сенсор зображення 5 Mp CMOS типу 1/2.8";
фокусна відстань об'єктива 4 мм із апертурою f/1.6;
тип фіксованого об'єктиву;
кути огляду по горизонталі 85 °, по вертикалі 46 °, по діагоналі 110 °
максимальна дальність підсвічування білими світлодіодами до 15 м, ІЧ до 15 м;
розумне керування підсвічуванням для автоматичного регулювання інтенсивності;
частота кадрів до 25 fps;
поворот зображення 0 °, 180 °;
відеокодек H.265, H.264;
динамічний діапазон True WDR;
місце зберігання microSD, Ajax NVR;
вбудований мікрофон для запису звуку;
виявлення руху програмним аналізом;
ІІ для розпізнавання людей, тварин, транспортних засобів;
протоколи HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, SNMP, RTSP, UDP, DHCP, DNS, DDNS;
сумісність ONVIF (профіль S/T);
відеопротокол JetSparrow для зашифрованої передачі;
верифікація тривог Ajax для запису за сценарієм;
конфіденційність з налаштуванням доступу;
захист від саботажу mTLS, автентифікація, Secure Boot, OTA;
PoE 802.3at/af, максимум 7.3 Вт, середня 6.9 Вт;
розміри 114x114x67 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | 802.3at/af |
| WDR | True WDR |
| Апертура | 1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 430 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264 |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Матриця | 5 MP CMOS 1/2.8" |
| Метод зберігання | microSD 256 Гб; Ajax NVR |
| Потужність споживання | 7,2 Вт |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | −30 °C - +60 °C |
| Розміри | 114 × 114 × 67 мм |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 Ethernet (10/100 Мбіт/с) |
| Сумісність | ONVIF (профіль S/T*) |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Тип підсвічування | білі світлодіоди; ІЧ світлодіоди |
| Тригери тривоги | виявлення руху, виявлення об'єктів: за допомогою ШІ люди/тварини/транспортні засоби |
| Кути огляду | за горизонталлю: 85°; за вертикаллю: 46°; за діагоналлю: 110° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴







