Безперебійний блок живлення BBGP-1210 імпульсний, двоканальний. Компанія-виробник Full Energy ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: AC190-240V@50-60Hz, клемник Вихідна напруга: DC12-14V, клемник Вихідна напруга — від акумуляторів у режимі очікування: DC 10-12.5V DC MaxМаксімальний струм: 10AМаксимальний струм заряду: 1.8AВідсік для акумулятора: 12 V, 17AHРабоча температура: -20 °C – +45 °CКорпус: пластиковий із кришкою Розміри: 300 х 380 х 110 мм
ОСОБЕННОСТИ
Захист від
- перенапруги; - короткого замикання; - перевантаження по струму; - заряду/розряджання акумулятора
Самостійне відновлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20°C +45°C |
| Сила тока | 10 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виготовлення | У боксі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588 ₴



