Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний. Компанія-виробник Full Energy
вихід: DC12...14V/3A, клемник; вхід: AC100-240V/50-60Hz, клемник; захист від: перенапруги, КЗ, перевантаження за струмом, заряджання/розряджання акумулятора
Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah. Корпус пластиковий із кришкою Розміри: 210 х 155 х 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20°C +45°C |
| Сила тока | 3 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виготовлення | У боксі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴





