Блок живлення імпульсний, дев'ятиканальний.
Вихід: +11...14В/10А, клемник Вхід: ~220...240 В, клемник Максимальний струм на кожному виході: 1.1АМаксімально можлива потужність: 120 Вт
Захист від: перевантаження, короткого замикання, стрибків напруги, перевищення та зниження вхідної напруги. Корпус металевий із кришкою та замком Розміри 235х205х53мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 10 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення з боксом |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴


