Блок живлення імпульсний, чотириканальний.
вихід: +11...14В/5А, клемник; вхід: ~175...240 В, клемник.
Окремі: фільтри, запобіжники 1.25А на кожен канал. Корпус металевий із кришкою та замком; Розміри 163х163х48мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення з боксом |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴


