Блок живлення імпульсний, двоканальний, вихід: +12В/10А, клемник; вхід: ~176-245В, клемник; металевий перфорований корпус. Розміри 98x158x43мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 120 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20°С +50°С |
| Розмір | 98x158x43 |
| Сила тока | 10 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення перфорований |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


