Блок живлення імпульсний одноканальний.
вихід: +12В/5А, клемник;
вхід: ~176-245В, клемник.
Гарантійний термін: 24 місяціКорпус металевий перфорований;Розміри 78x110x37мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм. А | 5 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20°C +55°C |
| Розмір | 78x110x37 мм |
| Сила тока | 5 A |
| Тип | Блок живлення перфорований |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴


