Блок живлення імпульсний, двоканальний.
вихід: +24 В/5 А, клемник вхід: ~176-245В, клемник
Гарантійний термін: 24 місяці Корпус металевий, перфорований Розміри 159х98х42мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 120 |
| Напруга | 24 В |
| Робоча температура | -10°С +50°С |
| Розмір | 159х98х42мм |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення перфорований |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴




