Безперебійний блок живлення імпульсний, двоканальний, вихід: 24 В/5 А, клемник; вхід: ~190-240 В, клемник; металевий корпус із кришкою та замком; стабілізація напруги, захист від глибокого розряджання. Можливе встановлення акумулятора 7 Ah. Розміри 338 х 308 х 83 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC190-240V |
| Вихідна напруга | DC24-28V |
| Вихідний струм | 5A |
| Діапазон температур | -20°C ~ +55°C |
| Комплектація | блок безперебійного живлення. бокс. ключі |
| Розміри. мм | 338х308х83 |
| Тип вироби | безперебійний блок живлення |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 045 ₴






