Безперебійний блок живлення імпульсний,
одноканальний. Живлення AC100-240V/50-60Hz клемник,
вихідна напруга DC1214V/5A, клемник. Отсек
для акумулятора: 12В, 18Ач. Захист від перенапруги,
КЗ, перевантаження струмом, а також захист заряду
/ розряду акумулятора. Корпус металевий
з кришкою та замком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC100-240V |
| Вихідна напруга | DC12-14V |
| Вихідний струм | 5A |
| Діапазон температур | -20°C ~ +45°C |
| Комплектація | блок живлення. бокс. ключі |
| Тип вироби | безперебійний блок живлення |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴






