IC-ID карти затримка: 0.1с зчитування: 0-5 см RS-485, Wiegand тампер 12 В 0.5 A DC, 1 - 2 Вт IP66 (нумневий силіконовий герметик) &ndash30C - +70C 185 × 163 × 71 мм 350 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 350 г |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485 |
| Метод роботи | Дротовий |
| Монтаж | Накладний |
| Живлення | 12В 0.5A DC |
| Споживана потужність | 1-2 Вт |
| Робоча температура | –30°C - +70°C |
| Розміри | 123 × 86 × 15 мм |
| Відстань зчитування | 0-5 см |
| Ступінь захисту | IP66 (силіконовий герметик) |
| Тип карток | IC/ID |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 881 ₴


