Підтримка карт Mifare, кодова клавіатура накладний монтаж зумер відгук 0.1 з відстань 0 — 5 см 1 канал RS-485 1 Wiegand 12 В 0.5 A DC IP66 (необхідний силіконовий герметик) 1.7 Вт 123 × 86 × 15 мм &ndash30C — +70C 350 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 350 г |
| Інтерфейс під'єднання | 1 RS-485 |
| Метод роботи | мапа + клавіатура |
| Монтаж | Накладний |
| Живлення | 12В 0.5A DC |
| Споживана потужність | 1.7 Вт |
| Робоча температура | –30°C - +70°C |
| Розміри | 123 × 86 × 15 мм |
| Відстань зчитування | 0 - 5 см |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип карток | Mifare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴


