зчитувач Marine, дистанція до 50 мм антисаботаж Watchdog живлення 12 В DC, 2 Вт індикатори живлення та статусу раб. темп. -20 °C — +65 °C 115 × 44 × 22 мм захист корпусу IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | живлення |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485/Wiegand |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -20°C - +65°C |
| Розміри | 115 × 44 × 22 мм |
| Відстань зчитування | 50 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип карток | Marine |
| Частотна характеристика | 125 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴


