Матеріал PC, акрилова панель і клас захисту IP65, підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. Підтримка безконтактного розпізнавання карти IC (карта Mifare). Розблокування карти підтримки-відбитка пальця. Підтримка протоколу зв'язку RS-485. Підтримка зумера й індикатора. Підтримка захисту від несанкціонованого доступу. Вбудований сторожовий таймер може виявляти й контролювати ненормальний робочий стан обладнання, а також здійснювати відновлення для забезпечення довгострокової роботи обладнання. Всі порти під'єднання мають захист від перевантаження за струмом і перенапруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 170 г |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485 |
| Метод роботи | Зчитування карти/відбиток пальця |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 1.7 Вт |
| Живлення | 12В 0.5A DC |
| Робоча температура | –20°C - +65°C |
| Розміри | 70 × 70 × 26 мм |
| Відстань зчитування | до 5 см |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип карток | Mifare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 558 ₴


