Світлозвукова сигналізація. Під'єднання зовнішнього датчика. Три рівні гучності, до 85 Db на 1 м. Дві потужні батареї CR123A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Комунікація двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глиблення). Ключ шифрування — 256 біт |
| Вага | 134 г |
| Час звучання тривоги | Затримка спрацьовування не більш ніж 10 секунд |
| Індикація станів | вбудований або зовнішній індикатор, що настроюється |
| Живлення | 3 В, дві CR123A літієві батареї |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 24.3 мм |
| Тип сповіщення | Світлозвукова сигналізація |
| Рівень гучності звуку | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴


