Дві кнопки для керування охоронними режимами. Одна програмовна кнопка. Визначення положення під час роботи з ретрасляторами. Індикація. Батарея CR2032
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушення). Ключ шифрування — 256 біт |
| Вага | 15 г |
| Кількість кнопок | 3 |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постанова, Зняття, Програмовна кнопка |
| Живлення | 3 В, CR2032 |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Відстань передавання | Бездротовий інтерфейс ISM з декількома каналами 250 м |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, смуга 100 кГц, 10 мВт макс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴


