Високий рівень захисту: IP65 і IK08. Тонкий і гнучкий дизайн із металом. Зберігання 10 000 карт і 100 000 подій. Вбудований кардридер для карток М1. Підтримує роботу через мобільний застосунок (Hik-Connect). Можлива конфігурація через ПК і інтернет. Підтримує кілька типів аутентифікації: мапа, PIN-код.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Аудіо | зумер |
| Інтерфейс зв'язку | Ethernet 10/100M |
| Інтерфейси введення | 2 тривоги; RS-485 ; Wiegand; кнопка виходу; дверний контакт |
| Інтерфейси виходу | тривога, замок |
| Пам'ять карт і подій | 10 000/ 100 000 |
| Живлення | 12 В DC/1 A |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 57.7 × 177 × 34.6 мм |
| Тип карток | M1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 741 ₴


