IP PTZ-відеокамера TVT TD-8343IE2N (A-PE-04M-AR5)<-b> з роздільною здатністю 4 Мр, з моторизованим об’єктивом фокусною відстанню 2.8-12 мм і кутом огляду 0-355°, оптичний зум 4x. Відстань підсвічування: ІЧ до 50 м, LED до 30 м. Відеокамера з фукціями активного захисту – світловою та звуковою сигналізацією, вбудованим мікрофоном і динаміком. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей-транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.<-p>
Застосування<-h2>
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні і всередині будівель. Ця PTZ-камера може задовольнити потреби невеликих та середніх об’єктів. Вона підходить для шкіл, лікарень, середніх житлових комплексів, невеликих парків, басейнів, заводів тощо.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
PTZ-камера оснащена об'єктивом з 4-кратним оптичним зумом, здатна передавати зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1-2.7″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм.<-li>
Відеокамера обладнана функціями активного захисту - відлякування. У разі виявленні незаконного вторгнення, камера відстежує рухомий об'єкт, збільшує зображення, вимикає ІЧ-підсвічування і вмикає яскраве біле світло, відтворює звуковий сигнал, поки об'єкт не вийде з зони під охороною. Після чого камера повертається в режим патрулювання – сканує територію під охороною на 360°. У режимі відлякування камера знімає кольорові зображення замість чорно-білих, що за необхідності можна використати як судовий доказ. Під час патрулювання PTZ працює безшумно, а яскраве біле світло не заважає сусідам і громаді.<-li>
Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей і транспортних засобів, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, смарт трекінг тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, який може виявити максимум 15 облич у сцені.<-li>
Сучасний стандарт компресії відео H.265+-H.265-H.264+-H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.<-li>
Наявне ІЧ-підсвічування до 50 м (4 світлодіоди) та LED-підсвічування до 30 м (2 світлодіоди), що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.<-li>
Кут обертання складає 0~355° з регульованою швидкістю 0.1~80°-сек, попередньо встановлено 80°-сек кут нахилу від -5° до 90° з регульованою швидкістю 0.1~60°-сек, попередньо встановлено 60°-сек. 300 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.<-li>
Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10-100M.<-li>
Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.<-li>
Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, тип 2) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.<-li>
З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованих динаміка та мікрофона для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.<-li>
Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.<-li>
Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| POE | Да |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік, 1 аудіовихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м – ІЧ |
| Інтерфейси передавання даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кути повороту / нахилу | Поворот |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Оптичний зум | 4x |
| Підтримка браузерів | IE8-IE11 |
| Протоколи | HTTP(S),IPv4/v6,802.1x,QoS,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,PPPoE,DHCP |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 579 ₴



