IP-відеокамера Light Vision VLC-4440WZI<-b> з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.8-12 мм, горизонтальний кут огляду 94°-35.7°, відеокодек H.265-H.264. ІЧ-підсвічування до 40 м. Підтримка режиму AP – точка доступу. Підтримка P2P, ONVIF. Живлення DC 12 В-1 А або PoE. Металевий корпус із класом захисту IP67, для вуличного встановлення.<-p>
Застосування<-h2>
Завдяки класу захисту IP67 IP-відеокамеру Light Vision VLC-4440WZI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -30°C до +60°C.<-p>
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
Роздільна здатність камери – 4 Мп, 2560*1440 пікселів. Швидкість запису становить 30 кадрів на секунду.<-li>
Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом 2.8-12 мм.<-li>
Сучасний стандарт компресії відео H.265-H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.<-li>
Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню (2 світлодіоди) до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.<-li>
Підтримка режиму AP – точка доступу.<-li>
Підтримка застосунку Linklemo для iOS-Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.<-li>
Мережевий інтерфейс 1*RJ45, 10-100M 10-100 Base-T.<-li>
Режим передачі P2P.<-li>
Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.<-li>
Живлення камери DC 12 В-1 А. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| POE | Да |
| Вага | 700 г |
| Відеокодек | H.264 І H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кути огляду камери | 94°-35.7° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 270 / 100 / 90 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 013 ₴




